Tisztelt Szülõk!
Iskolánkban augusztus hónapban felkészítõ foglalkozásokat tartunk a pótvizsgára és osztályozó vizsgára készülõ tanulók részére az alábbi idõpontokban:
Augusztus 2. (kedd)
9-10 óra: 6. osztály: matek (Zelena Zsolt)
7. osztály: fizika (Izsákné Várbíró Judit)
7. osztály: magyar (Molnár Mária)
8. osztály: magyar (Vásárhelyi Pálné)
10-11 óra: 6. osztály: matek (Zelena Zsolt)
6. osztály: magyar (Molnár Mária)
8. osztály: magyar (Vásárhelyi Pálné)
Augusztus 4. (csütörtök)
9-10 óra: 6. osztály: magyar (Molnár Mária)
8. osztály: magyar (Vásárhelyi Pálné)
10-11 óra: 7. osztály: magyar (Molnár Mária)
8. osztály: magyar (Vásárhelyi Pálné)
Augusztus 9. (kedd)
9-10 óra: 6. osztály: magyar (Makari Mariann)
7. osztály: magyar (Molnár Mária)
8. osztály: magyar (Kiss Mónika)
10-11 óra: 6. osztály: magyar (Molnár Mária)
7. osztály magyar (Makari Mariann)
8. osztály: magyar (Kiss Mónika)
Augusztus 11. (csütörtök)
9-10 óra: 7. osztály: magyar (Makari Mariann)
8. osztály: magyar (Kopasz Mária)
10-11 óra: 6. osztály: magyar (Makari Mariann)
8. osztály: magyar (Kopasz Mária)
Augusztus 12. (péntek)
9-10 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
10-11 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
Augusztus 15. (hétfõ)
9-10 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
10-11 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
Augusztus 16. (kedd)
9-10 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
6. osztály: történelem (Molnár Csilla)
7. osztály: magyar (Makari Mariann)
8. osztály: magyar (Deliné Reményi Andrea)
10-11 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
6. osztály: magyar (Makari Mariann)
7. osztály: történelem (Molnár Csilla)
7. osztály: fizika (Izsákné Várbíró Judit)
8. osztály: magyar (Deliné Reményi Andrea)
Augusztus 17. (szerda)
9-10 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
6. osztály: történelem (Molnár Csilla)
10-11 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
7. osztály: történelem (Molnár Csilla)
Augusztus 18. (csütörtök)
9-10 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
6. osztály: történelem (Molnár Csilla)
10-11 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
7. osztály: történelem (Molnár Csilla)
Augusztus 19. (péntek)
9-10 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
7. osztály: történelem (Molnár Csilla)
8. osztály: magyar (Pál Mariann)
10-11 óra: 4. osztály: angol (Gremspergerné Sáfrán Szilvia)
6. osztály: történelem (Molnár Csilla)
8. osztály: magyar (Pál Mariann)
Zárójelben a felkészítõ pedagógus nevét tüntettük fel.
Szabó Éva
intézményvezetõ
|